I don't think there's any artist of any value who doesn't doubt what they're doing.

Francis Ford Coppola

Вакансії

Кінокомпанія запрошує до співпраці авторів (не обов'язково з досвідом), які пишуть унікальні сценарії фільмів. Жанри: мелодрама, фентезі, пригоди, комедія.

Нас цікавлять сценарії короткометражних та повнометражних фільмів, в основі яких романтична історія кохання, боротьба головного героя з життєвими труднощами, зі своїми внутрішніми страхами та слабкостями і перемога у цій боротьбі, прояв сильного характеру та сили волі. Важливим є перебування героїв у стресових ситуаціях, непередбачені сюжетні повороти, таємниці та загадки, про які глядачі дізнаються наприкінці фільму або які залишаються нерозгаданими. Звичайно, зло має бути переможене. Чудове почуття гумору та недовгі й змістовні діалоги героїв стануть окрасою фільму.

Глядачі повинні перейнятися долею головного героя, співпереживати йому, відчувати частково його біль та страждання, а головне – полюбити його. Лише тоді фільм, знятий за вашим сценарієм, матиме успіх, а отже, ви отримаєте моральне задоволення і гідний гонорар. 

Якщо ви переконані, що ваш сценарій (або задум) є таким, як описано вище, надсилайте синопсис фільму обсягом сторінка А4 на ознайомлення продюсеру.

Ми надішлемо відповідь лише тим авторам, синопсиси або сценарії яких відповідають нашим вимогам і які попередньо схвалив продюсер. Просимо заздалегідь вибачити нас за те, що не маємо змоги відповідати на кожен лист.   

Оплату авторам узгоджуватимемо індивідуально і лише після цього, як продюсер погодить ваш синопсис фільму. До цього часу інформація щодо оплати є конфіденційною.

До уваги авторів!

Кінокомпанія бере до розгляду синопсиси та сценарії короткометражних (до 15 хв) та повнометражних (до 90  хв) фільмів.

Оператор

повний текст повний текст повний текст повний текст повний текст повний текст 

повний текст повний текст повний текст повний текст 

повний текст повний текст повний текст повний текст повний текст повний текст 

Контакти

Кінокомпанія «Життя»

місто Львів, Україна

office@olbo.ua

Viber-chat

"Я не завжди знаю, чого хочу, але я знаю, чого не хочу."

 

Стенлі Кубрік