I don't think there's any artist of any value who doesn't doubt what they're doing.

Francis Ford Coppola

ПЕРШЕ КОХАННЯ (повнометражний ігровий художній фільм)

Які хлопці подобаються дівчатам? Перше кохання молодого сором'язливого айтішника кардинально змінює його життя. Попереду — клубок важких випробувань та негараздів. Чи відмовиться герой від коханої дівчини? Чи зможе швидко знайти велику суму грошей? Чи вистоїть він у боротьбі з підступним і небезпечним ватажком злочинців? Чи вдасться поліцейським упіймати хакерів з угрупування "Braine"?

Назва: ПЕРШЕ КОХАННЯ

Жанри: мелодрама, пригоди

Автор сценарію: Богдан Хомин

Режисер: Богдан Хомин

Продюсери: Олексій Шептишин, Богдан Хомин

Оператор: Юрій Цимбалюк

Музика:

Актори: Людмила Марченко, Юрій Новосад, Богдан Голуб, Тетяна Голуб, Ілясов Олександр, Смереканич Мар'ян, Наконечний Юрій, Петрийчук Діана, Андрій Косик, Соломія Маркевич та інші.... Цей перелік ми обов'язково доповнимо новими акторами!!!

Виробництво: Кінокомпанія "Життя"

Тривалість: 90 хв

Дорогі друзі.

Ви можете підтримати цей проект фінансово, стати його співпродюсером, або одним із акторів фільму. Якщо ви бажаєте долучитись до створення "Першого кохання" просимо вас уважно прочитати у колонці зправа варіанти підтримки виробництва фільму. Виберіть один із прийнятних для вас варіантів. Заповніть відповідну форму. Після цього ми надішлемо вам на електронну скриньку повідомлення-рахунок із банківськими реквізитами для перерахування коштів.

Дякуємо за підтримку українського кіно!

Якщо у вас немає коштів, але є бажання допомогти творити українське кіно разом із нами, існують інші варіанти допомоги. Ми зацікавлені в рекламі нашого сайту і кінопроекту в мережі Інтернет та в ютуб. Ви можете зробити гарний ролик, креативний банер, розмістити рекламу або відеоролик в Інтернеті? Ви є блогером або рерайтером? Ви можете написати круту музику до фільму або зробити аранжування? Напишіть про це. Ми готові співпрацювати з вами і сподіваємось стати хорошими партнерами та друзями.

Дякуємо за підтримку!

 

Тизер до фільму "Перше кохання"

 

Контакти

Кінокомпанія «Життя»

місто Львів, Україна

office@olbo.ua

Viber-chat

"Я не завжди знаю, чого хочу, але я знаю, чого не хочу."

 

Стенлі Кубрік